Strona główna Plan zajęć Podręczniki Sukcesy Pamiętamy


wrzesień
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
- - - - - 1 2
3 4 6 7 8 9
10 11 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
pażdziernik
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 - - - -
- - - - - - -
listopad
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
- - - 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 - -
grudzień
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
- - - - - 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 22 23
30
- - - - - -
styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
- 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
- - -
- - - - - - -
luty
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
- - - - 3
10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 - - -
marzec
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
- - - - 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
kwiecień
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 13 14
15 17 21
24 25 26 27 28
29 30 - - - - -
- - - - - - -
maj
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
- - 4 5
11 12
16 17 18 19
21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 - -
czerwiec
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
- - - - - 1 2
3 4 5 6 7 8 9
11 12 13 15 16
17 18 19 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
lipiec
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 - - - -
- - - - - - -
sierpień
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
- - - 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 -


Pracownicy

Nauczyciele przedmiotów ogólnokształcących

  • Bilińska Agnieszka - biologia, wicedyrektor - Gimnazjum Nr 3
  • Błaszczyńska Iwona - język polski
  • Brzyszczan Monika - geografia, w-f
  • Czechorowska Mirosława - język niemiecki
  • Czepielewska Jolanta - geografia, historia
  • Czerwińska Renata - matematyka, fizyka
  • Daniluk Sylwester - edukacja dla bezpieczeństwa, religia
  • Dąbrowska Maria - biologia, chemia
  • Dzięgielewska Bożena - muzyka, plastyka, w-f
  • Figurska-Opałacz Magdalena - język angielski
  • Goleń Agnieszka - biologia
  • Grządkowski Michał - w-f
  • Jaworski Grzegorz - w-f
  • Konopczak Magda - w-f
  • Korbiel Wioleta - matematyka
  • Kraszewska Małgorzata - historia, WoS, WdŻR
  • Kucharska Grażyna - język polski
  • Leonarska Aneta - biblioteka
  • Malec Władysław - w-f
  • Małecka Sabina - język angielski
  • Miktus Bożena - pedagog
  • Morawska Maria - chemia, fizyka
  • Moskwa Beata - w-f
  • Oleśkiewicz Eugeniusz - w-f
  • Papiewska-Trawnik Edyta - zajęcia techniczne, informatyka
  • Paszkiewicz Krzysztof - religia
  • Piasecki Tomasz - w-f
  • Piotrowska-Cieśla Marzena - informatyka, matematyka
  • Prędkiewicz Joanna - język angielski
  • Rosochacz Agnieszka - język niemiecki
  • Serkies Lidia - matematyka
  • Skop Agata - w-f
  • Słomczyńska Bogumiła - język polski
  • Smółka Agnieszka - w-f
  • Sokołowski Franciszek - muzyka
  • Spychalski Krzysztof - w-f
  • Sztorc Marta - język niemiecki
  • Szynalska Joanna - język polski
  • Torebko Beata - historia
  • Wolak Edmund - język angielski



Pracownicy administracji

  • Chojnowska Halina - sekretarz szkoły
  • Dubis Izabela - starszy referent
  • Kacprzyk Teresa - główna księgowa
  • Kukla Grażyna - starsza księgowa
  • Morawska Aleksandra - księgowa
  • Stanberg Małgorzata - kierownik administracyjny

Nauczyciele przedmiotów zawodowych

  • Baryluk Ewa - przedmioty weterynaryjne
  • Bronowicki Leszek - przedmioty rolnicze, kierownik szkolenia praktycznego
  • Dwornik Stanisław - praktyczna nauka zawodu, przepisy ruchu drogowego, nauka jazdy
  • Figura Andrzej - przedmioty geodezyjne
  • Gruszczyński Alojzy - przedmioty geodezyjne
  • Gyurkovich Alicja - przedmioty rolnicze
  • Horodniczy Bogdan - przedmioty budowlane
  • Hudyka Sebastian - przedmioty weterynaryjne
  • Jurgiel Elżbieta - przedmioty budowlane
  • Kasińska Agnieszka - przedmioty logistyczne
  • Łabowicz Tomasz - przedmioty budowlane, dyrektor szkoły
  • Madejska-Matkowska Barbara - przedmioty budowlane, architektura krajobrazu, informatyka
  • Serko Jerzy - praktyczna nauka zawodu - budownictwo, architektura krajobrazu, przedmioty logistyczne
  • Sokurenko Krzysztof - praktyczna nauka zawodu - budownictwo, architektura krajobrazu
  • Strugała Ilona - przedmioty rolnicze
  • Tyborowski Zdzisław - przedmioty budowlane, informatyka, wicedyrektor - Technikum Nr 4
  • Zakrawacz Witold - przedmioty weterynaryjne



Pracownicy obsługi

  • Chaba Danuta
  • Delimata Maria
  • Dwojna Agnieszka
  • Jabłońska Halina
  • Król Jadwiga
  • Oleksy Grzegorz
  • Paszkowska Barbara
  • Paszkowski Jan
  • Pietrzyk Krystyna
  • Swenderski Ryszard
  • Zakowicz Ryszard